Dzierżoniów
Zdjęcia, filmy
Zobacz

Bon moty

W USA, w przeciwieństwie do Polski, po wyborach pozostawia się na urzędach kompetentnych fachowców z poprzedniego nadania. U nas według zasady: mierny ale wierny.

Kobietą być

Taki sobie felietonik

  Z moich obserwacji i doświadczeń wynika, że w dzisiejszych czasach kobieta od mężczyzny właściwie niczym się ni różni w swej funkcji zawodowo - społecznej. W sferze anatomiczno - biologicznej różnice dla obojga płci, na szczęście, nie zaniknęły.
  W pędzie do emancypacji i do wyzwolenia spod męskiej dominacji, kobiety osiągnęły już prawie wszystko. W sposobie bycia, ubierania się, także w życiu uczuciowo - erotycznym. Nastąpiła prawie pełna unifikacja płci. Dziś obserwujemy jak nasze towarzyszki życiowe wyładowują swoje kompleksy i niepowodzenia. Nieodgadniony zaś metafizyczny chyba składnik natury kobiecej każe im pijaków i sadystów domowych tolerować z pokorą, w złudnej nadziei czekają, że może chłopu coś się jeszcze odkręci, może z wilka zrobi się łagodny baranek. W rezultacie najczęściej lądują na ostrym dyżurze w szpitalach, w poczekalni do psychologa, albo i gorzej. Tak to kobieca pazerność i dążenie do samodzielności miesza się z odwieczną ich naturze naiwnością i wiarą w dobrą stronę natury ludzkiej - męskiej natury.


ata.

kkk

Wrocław °C
  19.10.2018 Ferienhaus Ostsee

Ciekawe cytaty

Kwota wolna od podatku 8 tys. zł i 500 zł miesięcznego dodatku na każde dziecko z biednej rodziny i zamożniejszej po 500 zł na drugie i kolejne dziecko - budżet państwa tego nie wytrzyma.

Leszek Balcerowicz - wypowiedź w TV z 12.11.2015 r
reklama