reklama
reklama
reklama

Bon moty

 … i znowu palę!!!

Słucham, pogotowie...

  Pogotowie Ratunkowe, wzywane jest zazwyczaj w nagłych przypadkach wymagających natychmiastowej interwencji. Ostatnio dopadł mnie niespodziewany atak silnego bólu brzucha. Ból był tak porażający, że zadzwoniłem po pogotowie. Skręcam się z bólu, a pani, spokojnym głosem w słuchawce: Dane osobowe, co panu dolega, dokładnie, ma pan gorączkę, był pan u lekarza, czy wcześniej to się zdarzało? Adres już podawałem siedząc w kucki.
  Mogłem coś pomylić, nadinterpretować, za co z góry przepraszam.


Adam H.

humorpogotowie

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Raz go metką

Wkurza mnie bezmyślność farmaceutów w niektórych aptekach. Bezmyślnie naklejają metki z ceną na informacjach o składzie leku, sposobie jego użycia, przechowywania. Bezmyślność i tyle.

Klient

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Klucze

  Może ktoś by wyrobił klucze dla pań sprzątających klatki schodowe na osiedlu Kolorowym, które raz w tygodniu ok godziny 8.00 dobijają się domofonem by ktoś im otworzył. Większość lokatorów jest wówczas w pracy.


B.A.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Prezerwatywy z bankomatu

  Nikt nie panuje nad bankomatem w Kauflandzie, raz jest nieczynny to znowu nie może wypłacić, wyświetlić salda. Któregoś dnia może całkiem zniknie. Proponuje zainstalować w tym miejscu automat z prezerwatywami.


Piotr P.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Kajzerki z Kauflanda

  Odradzam kajzerki z Kauflanda. Podobnie jak pączki, które z kolei w smaku przypominają kajzerki. Gdzie indziej są trochę droższe, ale o niebo smaczniejsze.


klientka

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Wrocław °C
  23.09.2017 Ferienhaus Ostsee
reklama

Ciekawe cytaty

W. Putin: - Gdzie kończą się granice Rosji?

Tradycje rodzinne i zawodowe zobowiązują...
Rok założenia 1954

fotka

Naprawy i renowacje starych zegarów, przy dużych gabarytach dojazd do klienta. Zegarki osobiste oraz ich naprawa. Paski, bransolety, baterie do pilotów...

tel./ fax 74 831 05 77
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czynne:
poniedziałek-piątek 9.00-17.00
sobota 9.00-13.00
Zapraszamy

reklama
reklama