reklama
reklama
reklama

Bon moty

Młodość odważna, starość rozważna.

Makowe bez wody

  Z uwagi na planowany remont sieci Wodociągi i Kanalizacja informują o wstrzymaniu dostaw wody 19 września dla mieszkańców osiedla Makowego.
  W godzinach 8.00 - 17.00 wody nie będzie na ulicy Paderewskiego, Wieniawskiego, Chopina, Szymanowskiego i Lutosławskiego. woda będzie dostarczana beczkowozem.

red.

kran

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

"Deszcze niespokojne"

Nasz felieton

  W 1966 roku telewizja wyemitowała pierwsze odcinki "Czterech pancernych". Od tego czasu dla kolejnych pokoleń Polaków serial stał się serialem wszech czasów. Średnio, co dwa lata telewizja serwuje nam zakamuflowaną, komunistyczną agitkę. Pół wieku temu, na rozkaz służalczego wobec Moskwy gen. Wojciecha Jaruzelskiego rozpoczęto produkcję serialu tasiemca mającego w perspektywie przygotować polską młodzież do planowanego przez sowieckich sztabowców, wspólnego z Armią Czerwoną marszu na Zachód. Propozycja "nie do odrzucenia" serialu napłynęła od "towarzyszy radzieckich" z ówczesnego Zarządu Propagandy Armii Czerwonej. Polska stałaby się nieodwołalnie pierwszym celem nuklearnego ataku.

Więcej: "Deszcze niespokojne"

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Wrocław °C
  23.09.2017 Ferienhaus Ostsee
reklama

Ciekawe cytaty

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.                                                   

 Św. Augustyn

Tradycje rodzinne i zawodowe zobowiązują...
Rok założenia 1954

fotka

Naprawy i renowacje starych zegarów, przy dużych gabarytach dojazd do klienta. Zegarki osobiste oraz ich naprawa. Paski, bransolety, baterie do pilotów...

tel./ fax 74 831 05 77
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czynne:
poniedziałek-piątek 9.00-17.00
sobota 9.00-13.00
Zapraszamy

reklama
reklama